Tech-san.pl

Instalacje grzewcze
sanitarne i wentylacyjne

Zajmujemy się montażem instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i wentylacyjnych w domach jak również w obiektach użyteczności publicznej

Szybki kontakt

515 981 542

tel.

81 459 43 21

fax.

biuro@tech-san.pl

mail:

Partnerzy

Firma Stiebel-Eltron to główny producent odnawialnej technologii grzewczej w Niemczech o bardzo dużym doświadczeniu na rynkach europejskich. Oferuje wiele form redukcji kosztów szczególnie w zakresie domów mieszkalnych. Zajmuje się m.in.: wytwarzaniem pomp ciepła i układów solarnych. Dużym plusem systemów grzewczych z zastosowaniem pomp ciepła Stiebel-Eltron jest długi okres eksploatacji bez konieczności wykonywania kosztownych corocznych przeglądów. Pompy ciepła to urządzenia wykorzystujące naturalne źródła energii takie jak: powietrze, ziemia, woda. Zawsze mają Państwo pewność, że zastosowane urządzenie jest przyjazne środowisku, oszczędne i nowoczesne.

Marzeniem każdego, kto buduje dom jest to, aby nie martwić się w przyszłości o koszty energii potrzebnej dla funkcjonowania domu. Firma REHAU oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu efektywnego wytwarzania oraz wykorzystywania energii oraz minimalizacji jej strat. REHAU to wiodąca na międzynarodowych rynkach marka dostarczająca technologie oparte na polimerach. Stosuje ona nowatorskie rozwiązania systemowe obszarów zakresu budownictwa i przemysłu.

Firma Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Technologicznie bardzo zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej zwiększają produktywność naszych klientów.

Oertli to niemiecka firma, która jako jedna z pierwszych oferowała olejowe i gazowe kotły grzewcze najwyższej jakości. Produkty charakteryzują się niezawodnością, solidnym wykonaniem, nowatorskim designem oraz relatywnie niskim zużyciem energii. Mająca szwajcarskie korzenie firma kojarzy się dziś w Niemczech z dbałością o środowisko i jednocześnie bardzo dobrą jakością produktów. Jeśli chodzi o oszczędność urządzeń grzewczych oraz technologię rozwoju palników firma Oertli zaliczana jest do najlepszych w swojej branży.
Firma trzyma się trzech głównych zasad: minimalne emisje spalin, największa oszczędność energii oraz prosta obsługa urządzeń. Duży nacisk kładziony jest również na obsługę serwisową oraz duży zakres informacji takich jak: czytelne instrukcje, techniczne cenniki na nośnikach oraz regularne informacje o nowych produktach.

Firma zajmuje się techniką solarną od 1996 roku. Oferta Sunergy to najnowocześniejsze rozwiązania solarne na świecie. Skierowana jest do ludzi ceniących sobie doświadczenie, niezawodność produktów, bardzo dobre wykonanie produktów oraz nowoczesność.

Firma Komfovent to producent central wentylacyjnych. Produkowane przez nich centrale spełniają najsurowsze normy europejskie. Do głównych zalet nowoczesnych central Komfovent należą: zaawansowane technicznie rozwiązania, precyzyjne wykonanie, duża efektywność odzyskiwanego ciepła, niewielkie zużycie energii oraz cicha praca.