montaż pomp ciepła,montaż instalacji grzewczych,montaż instalacji wentylacyjnych

Instalacje grzewcze
sanitarne i wentylacyjne

Zajmujemy się montażem instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i wentylacyjnych w domach jak również w obiektach użyteczności publicznej

Szybki kontakt

515 981 542

tel.

81 459 43 21

fax.

biuro@tech-san.pl

mail:

O firmie

Początek działalności naszej firmy to 1978 rok. Obecnie kolejne pokolenie kontynuuje 35 letnią tradycje. Naszym głównym zajęciem jest montaż instalacji centralnego ogrzewania opartej o pompy ciepła. Jako że staramy się działać kompleksowo oferujemy również montaż instalacji ciepłej wody użytkowej, kanalizacji wewnętrznych, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ( rekuperacja ). Zajmujemy się projektami domów jednorodzinnych jak i większych obiektów. Korzystając z naszego dużego doświadczenia zawsze staramy się wybrać jak najodpowiedniejsze rozwiązania aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.
Wykonując naszą prace używamy materiałów najwyższej jakości ( takich których używalibyśmy we własnych domach). Oczywiście materiały te oferują gwarancję rzędu 10 i więcej lat.
Starając się być zawsze na czasie i proponując naszym klientom najnowsze rozwiązania proponujemy zastosowanie odnawialnych źródeł energii. Ciągły wzrost cen surowców kopalnych oraz kończące się ich zasoby powodują wzrost instalacji opartych na odnawialnych źródłach energii takich jak pompy ciepła, solary czy panele fotowoltaiczne.
Jesteśmy firmą rodzinna a nie korporacją. W przypadku kontaktu z nami zawsze są Państwo traktowani indywidualnie. Zapewniamy terminowość oraz fachowość naszych usług o czym mogą się Państwo przekonać korzystając z licznej listy referencyjnej dostępnej dla naszych klientów.
Działalność prowadzimy głównie w województwie lubelskim jednak i w całej Polsce.
Na życzenie jesteśmy gotowi skontaktować Państwa z kontrahentami, u których wykonywaliśmy instalacje, w celu zasięgnięcia opinii.

Zapraszamy do współpracy!

Bartosz Goleniewski